0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Desenli Stor Perdeler


  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

  Evin tüm özelliğini gösteren ve evi ortaya çıkaran özelliklere sahip olan perde modelleri, yeni sezonda oldukça fazla özelliğe sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda modern evlerin görünüşlerini değiştiren birçok özellikte perde bulunmaktadır. Bu perde modelleri arasında kendini gösteren ve yeni çeşit modellerin gün yüzüne çıkmasında payı olan Stor perde modelleri, oldukça şık duran çeşitlerdir. Bu modeller ile evinizin hemen her yerinde oldukça güzel bir görünüme sahip olmanız mümkün olacaktır. Desenli Stor perdeler ise ayrı bir hava katmak için tasarımcılar tarafından oluşturulmuştur. Stor perdelerin özellileri güneşi az geçirmeleri ve evinize modern bir hava katmasıdır. Son zamanlarda birçok çeşidi ile karşımıza çıkmıştır. Ancak bu modellerin kendini gösterebilmesi ise desenli çeşitlerinin kedini göstermesi ile ortaya çıkarılmıştır.

   

  Desenli stor perdeler güneşlik olarak kullanılmış ve evin dekoratif yapısına ayrı bir hava yaratmak için oluşturulmuştur. Bu desenli modelleri ile zengin bir koleksiyon ve zengin bir görünüm kazanan eviniz, artık daha şık görünecektir. Desenli stor perde modelleri 2014 yılında en fazla kullanılan perde çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Desenli stor perdeler hem kullanışlı yapıları hem de ucuz çeşitleriyle her kesime cazip gelmektedir. Düz olan stor perdeleri ise eğer istenirse şık aksesuarlarla daha özel durmasını sağlayarak, desenliler kadar cazip bir model yaratabilirsiniz.

   

  Desenli stor perdeler evlerin modern görünümünü oluşturmakta etkendir. Ancak kullanım amaçlarının başında gelen güneşlik sistemi, geçtiğimiz yıllara göre en fazla tercih edilen perde çeşidi olmaktadır. Stor perdeler, ip perde jaluzi perde, tül perde gibi modellerin arasında en fazla tercih edilen model olmaktadır. Eksiksiz bir görünüm yaradan desenli stor perdeler, kendi zevk ve tercihlerinize göre şekillenmekte ve kendini göstermektedir.