0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Üç Renk Zebra Perdeler


  Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

  Zebra perdelerin tasarımlarında sunmuş olduğu tüm özellikler kullanım alanı olarak farklılık yaratmaktadır. Bu özelliklerin bir bütün olarak sunulmuş olduğu yeni bir model çeşidi kendini son zamanlarda göstermiştir. Üç renk zebra perdeler bunlardan bir tanesidir. Son zamanlarda tüm özellikleri bir arada bulunduran zebra perde özellikleri kişiler tarafından tercih edilmektedir. Üç renk zebra perdeler son zamanlarda en fazla trend olan perde çeşitleri arasında kendine yer yapmıştır. En güçlü dekoratif özelliği bulunduran bu perde çeşitleri, mekanizmaları ile perdeler arasında var olan zebra perdelerin çalışma mekanizması ise çift kat kumaş mekanizması üzerine kurulmuştur. Hem renk hem de çeşit bakımından oldukça zengin bir tasarım sunmaktadır. Pileli modellerinin yanı sıra düz modellerde de üç renk uygulaması yapılabilmektedir.

  Üç renk zebra perdeler, temizliği bakımından oldukça rahatlık sunmaktadır. Bunun için silinebilir bir perde kumaşının da olması gerekir. Yeni bir stil yaradan bu perde modelleri, modern ortamlar yaratmak adına kendini göstermiştir. İstenilen pencere ölçüsüne ve olanaklarına sahip olarak kendini gösteren bu modeller, aşağı ve yukarı hareket eden mekanizması aracılığıyla, özel bir perde işlevi görmektedir. Dikey zebra perde özellikleri bulunan üç renk zebra perdeler, görünümü açma ve kapama mantığı ile hareket etmektedir. Zebra perde modellerinin kendini yoğun olarak gösterdiği bu dönemde, oldukça fazla çeşit kendini göstermiştir.

  Üç renk zebra perdeler, taraftar desenli modelleri ve aynı zamanda hem baskılı hem de renkli modelleri ile kendini göstermektedir. Temizliğinin oldukça kolay oldu bu modeller, ütülenme veya yıkanma gibi bir durumla sizi karşı karşıya bırakmayacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanacağınız üç renk modeller, hem salonunuz için hem de oturma odalarınız için büyük bir rahatlık sunacaktır. Ferah ortamlar oluşturmak adına da tercih edeceğiniz bu modeller, baharın tüm renklerini içinde barındırmaktadır.

  Tüm zebra perde modellerimizi görmek için tıklayın.